עשה את
מבחן האישיות

המדויק והאמין ביותר

האי-קיו שלך, אישיותך וכושרך השכלי קובעים את ההצלחה והאושר העתידיים שלך. מבחן ניתוח היכולת של אוקספורד הועיל למיליוני אנשים מאז 1960. זהו המבחן היחיד מסוגו שנותן ניתוח מדויק שניתן למדידה, ומלווה בייעוץ אישי עם המלצות מעשיות שמותאמות לצרכיך, בהתבסס על התוצאות שלך.

אתה אדם מיוחד עם תכונות אישיות משלך - חלק מהתכונות האלה מאפשרות לך להשיג דברים גדולים בחיים, ואחרות כנראה עוצרות אותך ולגמרי מדכאות את הפוטנציאל האמיתי שלך.

איך עושים את זה

צעד 1: עשה את המבחן

מבחן ניתוח היכולת של אוקספורד (OCA) מזהה את 10 תכונות האישיות החשובות שמשפיעות על כל העתיד שלך. זה לוקח בערך שעה לסיים אותו. אתה יכול לעשות את המבחן בבית, און-ליין או בארגון הסיינטולוגיה הקרוב אליך.

צעד 2: קבל את התוצאות שלך

בוא אל ארגון הסיינטולוגיה הקרוב אליך כדי לקבל ולסקור את תוצאות מבחן ה-OCA שלך.

צעד 3: ייעוץ

אנחנו מספקים ייעוץ אישי ללא תשלום מיועץ מומחה שנותן לך ניתוח מפורט של התוצאות שלך. אתה תשיג הבנה טובה יותר של הנקודות החזקות באישיות שלך ושל החולשות שניתן להבחין בהן, ותקבע את הנתיב המומלץ להצלחה מהירה ויציבה עבורך.


מה הופך את ה-OCA לייחודי?

שום מבחן וניתוח אישיות אחר לא נותן לך את שני הדברים - תוצאות ופתרונות מעשיים.

אתה יכול להיות יותר מיומן, מוצלח ושמח ממה שאי-פעם חשבת שאפשר, מרגע שאתה מאתר את החלקים החשובים באישיות שלך. כשתגלה מהן התכונות שעוזרות לך עכשיו בחיים ומהן אלה שצריכות שיפור, תוכל אז לקחת את הצעדים החיוניים כדי לקדם את הנקודות החזקות שלך ולהתגבר על חולשותיך.

ועוד דבר, ה-OCA והיעוץ בהמשך אליו הם שירות לציבור ללא תשלום ובלי מחוייבות נוספת.

רבים שהתקדמו בנתיבים שהומלצו להם חוו שיפור ניכר בגרף האישיות ובתוצאות האי-קיו שלהם.

דע מי אתה באמת

כמעט לאורך כל חיינו חינכו אותנו להאמין שאישיות היא תכונה גנטית שלא ניתן לשנות אותה, ושאתה פשוט צריך "להסתדר איתה". זה פשוט לא נכון. למעשה, אתה יכול לשנות את האישיות שלך ולהפוך לגירסה הרבה יותר טובה, יותר שמחה של עצמך שמתמודדת ומנצחת את האתגרים של החיים עם ידע ובקלות - מי שאתה באמת.

  • מצא את אזורי הבעיה שלך וגלה את רמת השמחה, הבטחון העצמי, היציבות שלך ועוד.
  • גלה איך האישיות שלך קובעת את היכולת שלך לטפל במערכות יחסים.
  • דע את הנקודות החזקות שלך ואיך לחזק אותן כך שתוכל להשיג יותר מהחיים.

הצלחות אישיות

למצוא תשובות

"מצאתי הרבה תשובות שתמיד חיפשתי והופיעו כמה תשובות שלא קלטתי שאני מחפש אחריהן. נראה כאילו זה יותר מידי פשוט, כאילו 'מה, זה באמת כל כך קל?' כן, זה קל!" - דייויד

להשיג שאיפות 

"עם מה שלמדתי התאפשר לי להצליח בתחום שלי, בעבודה שלי, ואני חייבת לומר שזה באמת עזר לי להגשים את החלומות שלי, ולהשיג אותם בדרך הכי טובה שאפשר". - דניאלה

להשיג ודאות

"הייתי מאד חסרת בטחון. תהיתי למה אני לא מצליחה בחיים. עכשיו יש לי המון ודאות. אני יכולה לטפל באנשים ולעזור להם טוב יותר. אני יודעת על עצמי!" - סינתיה

לשפר מערכות יחסים

"אני סוג של בחור שמסתובב בחוץ, חופשי ולא שומר על הכללים. קשרי השיתוף שלי עכשיו עם אנשים השתפרו מאד. אשתי ואני מסתדרים בצורה מדהימה. חיי היומיום הם הנאה. לא נראה שיש משהו שאנחנו לא יכולים לטפל בו כעת". - שון