עשה את
מבחן האישיות
המדויק והאמין ביותר

אתה אדם מיוחד עם תכונות אישיות משלך – כמה מהתכונות האלה מאפשרות לך להשיג דברים גדולים בחיים, ואחרות יכולות להיראות כאילו הן עוצרות אותך ומדכאות בסופו של דבר את הפוטנציאל האמיתי שלך.

האישיות שלך קובעת את ההצלחה והאושר העתידיים שלך. 'ניתוח היכולת של אוקספורד' הועיל למיליוני אנשים מאז 1960. זה המבחן היחיד שמספק ניתוח מדויק שניתן למדידה, ואחריו ניתן ייעוץ אישי עם המלצות מעשיות שמותאמות במיוחד לצרכים שלך, בהתבסס על התוצאות שלך. התוצאות של 'ניתוח היכולת של אוקספורד' יראו מהי הדעה שלך על עצמך.

מידע לגבי פרטיות
המידע שלך ישמש אך ורק למטרת ביצוע מבחן אישיות זה ולהערכה שלו. יש לך גם אפשרות לקבל מידע נוסף לגבי סיינטולוגיה. המידע שלך אף פעם לא יימכר או יימסר בדרך אחרת כלשהי לצד שלישי. אם בזמן כלשהו לא תהיה מעוניין יותר לקבל אי-מיילים מאיתנו, פשוט השתמש בקישור שמופיע בתחתית המסר. הרגש חופשי לבדוק את מדיניות הפרטיות שלנו לפרטים נוספים.

דע מי אתה באמת

במשך רוב חיינו גידלו אותנו להאמין שאישיות היא תכונה גנטית שלא ניתן לשנות אותה ושאתה פשוט צריך ״ללמוד לחיות איתה״. זה פשוט לא נכון. למעשה, אתה יכול לשנות את האישיות שלך ולהפוך לגרסה הרבה יותר טובה ושמחה של עצמך שמתמודדת ומנצחת את האתגרים של החיים עם ידע ובקלות – אתה האמיתי.

  • מצא את איזורי הבעיות שלך וגלה את רמת השמחה, הביטחון העצמי, היציבות שלך ועוד.
  • גלה איך אישיותך קובעת את היכולת שלך לטפל במערכות יחסים.
  • דע את הנקודות החזקות שלך ולמד איך לחזק אותן כדי שתוכל להשיג יותר מהחיים.

איך זה עובד

1

צעד 1: עשה את המבחן

'ניתוח היכולת של אוקספורד' מאתר את עשר תכונות האישיות החשובות שמשפיעות על כל העתיד שלך.

זהו ניתוח עובדתי ומדעי שמתבסס על תשובותיך. זו הדעה שלך על עצמך. זה לוקח בערך שעה לסיים אותו.

2

צעד 2: קבל את התוצאות שלך

אחרי שתסיים את המבחן, ניתוח האישיות שלך מופק ומוצג. זה לוקח פחות מדקה.

הוא מראה את הנקודות החזקות והחלשות שלך – אילו תכונות אישיות אתה יכול לנצל לטובתך ואילו תכונות זקוקות לעזרה.

3

צעד 3: ייעוץ

בעוד שגרף הניתוח מציג תכונות אישיות מובהקות, יחסי הגומלין בין התכונות האלה הם אלה שמספקים את התמונה הגדולה יותר של האישיות שלך.

לכן אנחנו מספקים ייעוץ ללא תוספת תשלום כדי לתת לך הערכה מפורטת של ניתוח האישיות שלך עם אחד מחברי הצוות בעלי ההכשרה שלנו.

בריאיון אישי זה, אתה תקבל הבנה טובה יותר של הנקודות החזקות והחלשות באישיות שלך, ותקבע את הנתיב המומלץ להצלחתך המהירה והממושכת.


מה הופך את ה-OCA לייחודי?

אף מבחן אישיות וניתוח אישיות אחר לא נותן לך תוצאות ופתרונות מעשיים.

אתה יכול להיות מיומן, מצליח ומאושר יותר ממה שאי פעם חשבת שאפשר, אחרי שתזהה את האיזורים העיקריים של האישיות שלך. כשתגלה אילו תכונות מועילות לך כרגע בחיים ואילו תכונות זקוקות לשיפור, תוכל לנקוט את הצעדים החשובים כדי לחזק את הנקודות החזקות שלך ולהתגבר על החולשות שלך.

המבחן והייעוץ אחריו הם ללא תשלום ולא נדרשת כל התחייבות.

רבים שמתקדמים בנתיבים המומלצים חווים שיפור ניכר בגרף האישיות ובתוצאות האיי-קיו שלהם.

הצלחות אישיות

תשובות שנתגלו

"ניתוח היכולת של אוקספורד גילה לי הרבה תשובות. תשובות שתמיד חיפשתי. זה כמעט נראה פשוט מדי, כאילו, 'זה באמת כזה קל?' כן, זה באמת כך!" – דיוויד

משיגה שאיפות

"עם מה שלמדתי, יכולתי להצליח בתחום שלי, בעבודה שלי, ואני חייבת לומר שזה באמת עזר לי להגשים את החלומות שלי ולהגשים אותם בדרך הכי טובה שאפשר." – דניאלה

משיגה ודאות

"הייתי מאוד חסרת ביטחון ותהיתי למה אני לא מצליחה בחיים. עכשיו יש לי הרבה ודאות. אני יכולה להתמודד עם אנשים בצורה טובה יותר ויכולה לעזור להם בצורה טובה יותר. עכשיו אני מכירה את עצמי!" – סינתיה

משפר מערכות יחסים

"אישתי ואני מסתדרים נפלא. חיי היומיום שלנו הם הנאה. אין שום דבר שאנחנו לא מסוגלים לטפל בו עכשיו." – שון